Навчання профспілкових лідерів соціальної свери

Навчання профспілкових лідерів соціальної свериЛіга соціальних працівників України та проект «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» пропонує вам широке коло можливостей щодо співпраці у питанні мінімізації проблем батьків, що виникають при поверненні до професійної діяльності.
На нашому сайті ми пропонуємо (розділ «Бібліотека» – «Правова база») огляд законодавства щодо прав працівників з дітьми, а також тематичні витяги з нормативно-правових документів – Закону України «Про зайнятість населення», Кодексу законів про працю України тощо. Ми також подаємо популярні коментарі та роз’яснення фахівців щодо практичного застосування правових норм працівниками, а також роботодавцями.
Ви можете ознайомитися з нашими дослідженнями (розділ «Бібліотека» – «Документи проекту») з питань кращих вітчизняних та зарубіжних практик, що застосовуються для успішного повернення батьків до роботи, досліджень, де з’ясовувались потреби батьків, а також потреби та можливості роботодавців з питань реінтеграції працівників на ринок праці.
Матимете можливість через форум нашого сайту постійно спілкуватися з колегами, які брали участь у тренінгах, що відбувалися у всіх пілотних регіонах проекту, а також отримувати нові повідомлення про заходи, що здійснюються в рамках нашого проекту, отримаєте доступ до наших видань, матимете можливість брати участь у розробці та оцінці документів, які видаються в рамках проекту.
Отримаєте можливість через сайт проекту взяти участь в анонімному опитуванні щодо умов повернення до трудової діяльності на вашому підприємстві (організації), дізнатися про життєві історії батьків, які мали проблеми з поверненням, і які змогли подолати такі проблеми, зокрема й за сприяння ЛСПУ.
Зможете отримати доступ до значного масиву соціальної реклами (розділ «Бібліотека» – «Соціальна реклама») з питань гендерної рівності щодо поєднання українцями сімейних обов’язків (догляд за малими дітьми) та кар`єри, формування цивілізованих форм взаємовідносин роботодавців та працівників з сімейними обов’язками, а також необхідність створення умов для успішної реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки для догляду за дитиною.
Ми допоможемо вам донести свій досвід до засобів масової інформації, щоб сприяти підвищенню інтересу суспільства до розв’язання проблем, з якими стикаються щороку понад 100 тисяч українців.
Через нашу сторінку у Facebook ви отримаєте друзів у соцмережах та ознайомитеся з цікавими популярними матеріалами за даною тематикою.
З нами ви більше дізнаєтеся про свої права і можливості, про проект «Знову до роботи…» та про людей, які готові спілкуватися з вами і допомогти у розв’язанні хоча б частини ваших проблем.

Більше інформації ви зможете отримати на сайті: http://znovudoroboty.org.ua
або ел.поштою: st@ znovudoroboty.org.ua – Степан Тимочко.


Навчання профспілкових лідерів соціальної свери