Звітно-виборна конференція на Волині

Звітно-виборна конференція на Волині

Звітно-виборна конференція на Волині

Звітно-виборна конференція на ВолиніОкрім голів первинних профспілкових організацій області у роботі конференції взяли участь і представники влади: заступник голови облдержадміністрації Світлана Мищковець, голова обласної ради Валентин Вітер, а також Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий та Голова Правління ПрАТ «Укрпрофтуру» Сергій Стрілець.

Про роботу Федерації профспілок області впродовж останніх п’яти років прозвітував т.в.о. голови Василь Грановський. Зокрема, доповідач відмітив, що профспілки області активно вирішували питання щодо соціального захисту трудових колективів, добивалися зростання і вчасної виплати заробітної плати, забезпечення гідних умов та охорони праці. Також неодноразово захищали їхні права в судах, активно займалися оздоровленням працюючих та їхніх дітей, навчанням профспілкового активу.

У найважчі для країни часи члени профспілок не стояли осторонь. Зокрема, профспілкові організації були активними учасниками Революції Гідності, а нині всіма силами допомагають українській армії.

Зі звітом ревізійної комісії Федерації профспілок області виступила голова ревкомісії ФПО Наталія Шувалова.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець запевнила делегатів конференції, що обласна влада й надалі тісно співпрацюватиме з роботодавцями та працівниками області: лише спільними зусиллями та виваженими діями вдасться вирішувати ті проблеми, які час від часу виникають в регіоні.

Перед делегатами також виступили голова Луцької районної організації профспілки працівників АПК Віктор Оверчук, голова профкому ТзОВ «Кромберг енд Щуберт Україна» Надія Калініна, Голова Ківерцівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки Євгенія Бабійчук, голова профкому шахти №9 «Новововолинська ДП «Волиньвугілля» Євгеній Приступа, голова обкому профспілки працівників державних установ Ольга Сабурова, голова профкому ДКП «Луцьктепло» Неоніла Слюсар та інші.

За результатами роботи конференції, з метою підвищення ролі профспілок у суспільно політичному житті області та ефективності дій в досягненні підвищення рівня життя і добробуту, забезпечення гідної праці членів профспілок прийнято відповідну постанову, роботу ради Федерації профспілок області визнано задовільною.

З трьох кандидатур висунутих на посаду голови Федерації профспілок області перемогу одержала заступник голови Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Іванна Дубинка-Філозоф.

Прес-центр Федерації профспілок області