НАШІ НА ПРОТЕСТАХ В КИЄВІ

ПІКЕТУВАННЯ КАБМІНУ. Уряд, почуй голос народу!

Під стінами КМУ пройшов мітинг у рамках пікетування профспілками Уряду на підтримку вимог колективного трудового спору з Урядом і роботодавцями.


НАШІ НА ПРОТЕСТАХ В КИЄВІ


На першому етапі у пікетування взяли участь профспілкові активісти всеукраїнських профспілок: авіабудівників, виробничників і підприємців, енергетиків, житлово-комунального господарства, металургів, космічного та загального машинобудування, лісових галузей, торгівлі і громадського харчування, хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, територіальних профоб’єднань м. Києва і Київської області, апарату ФПУ, студентська молодь, працівники ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур», «Міжнародного центру культури і мистецтв». Всього понад 1000 чол.

НАШІ НА ПРОТЕСТАХ В КИЄВІ


Перед учасниками акції виступив Голова ФПУ, керівник СПО профспілок Григорій Осовий.


НАШІ НА ПРОТЕСТАХ В КИЄВІ

НАШІ НА ПРОТЕСТАХ В КИЄВІ


Профспілокові активісти з Волині на пікетуванні Кабінету міністрів України


Уряд навіть заліз до кишені пенсіонерів, які через жалюгідні пенсії змушені захищати себе на фронті праці. За рік на робочих місцях ми втрачаємо півтисячі життів, 10-12 тис. працівників стають каліками внаслідок нестворення належних умов праці і незабезпечення умов охорони праці. Що зробив Уряд? Він заборонив державній інспекції праці відвідувати з перевірками робочі місця. Фактично цілий рік ця державна структура не працює. Цього терпіти ми не можемо і не повинні. Тому СПО об’єднань профспілок прийняв відповідальне рішення про вступ до колективного трудового спору з Урядом. Ми започаткували переговорний процес. Але він розпочинається складно - Уряд намагається ухилитися від своєї відповідальності щодо захисту конституційних прав громадян.

НАШІ НА ПРОТЕСТАХ В КИЄВІ


Голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф та голова профспілки освітян області Василь Грановський - під час проведення акції .


Якщо буде така пасивність і відверте нехтування переговорним процесом, ігнорування наших вимог, ми вимушені будемо вдатися до наступного кроку – вся Україна встане – це буде Всеукраїнський національний страйк, якого ще не було в нашій державі. Але ми не прагнемо до цього, профспілкові організації України об’єдналися в спільній боротьбі, - це знакова подія для профспілкового руху, коли ми не в розбраті, а в єдності будемо боронити свої права і трудові гарантії.


НАШІ НА ПРОТЕСТАХ В КИЄВІ


Волинські дорожиники вимагають погасити заборгованість по заробітній платі!


Сьогодні порушується право на працю, це те, що гарантоване Конституцією, але його не має у наших працівників, права на зарплату та гідний рівень життя – цього теж немає. Тому ми переконані, що наша боротьба є законною і справедливою.
Наступна наша ініціатива від штабу проведення акції: ми маємо зібрати підписи з вимогами до депутатських фракцій нашого парламенту і розпочати консультації з Верховною Радою, яка також має зробити кроки на зустріч народу.
Учасникам пікету вже сьогодні потрібно сформувати звернення від трудових колективів до парламентських фракцій, тому що саме парламент визначає що і як має робитись в країні, а Уряд виконувати закони. ФПУ вже уклала договори про співпрацю з усіма парламентськими фракціями і за дорученням учасників акції відразу після її завершення розпочнуться активні перемовини з парламентарями про пошук рішень у вигляді конкретних законопроектів, які до речі вже підготовлені профспілками і передані на розгляд законотворцям.
На мітингу виступили профспілкові активісти – учасники пікетування.