150 годин профспілкового мовлення в телепросторі Волині

  • Категорія: ---
  • Додано: 20-09-2016, 16:19
  • Переглядів: 0
  • Думок: 0
150 годин профспілкового мовлення в телепросторі Волині
Протягом 14 років, кожного першого понеділка місяця, число в число на телеканалі Волинської телекомпанії «Аверс» виходить передача «Захищеність» - спільний соціальний проект телекомпанії та навчально-методичного центру профспілок. За 14 років – 150 випусків програми вийшли в ефір, більше 200 експертів відповідали на питання телеглядачів з проблем діяльності профспілок, роз’яснювали трудові права найманих працівників, законодавство про охорону праці, переваги від укладення колективних договорів. Про що тільки не йшлося в програмах, «Захищеності» - про корпоративну культуру профспілкового лідера, психологічні аспекти трудових середовищ. Протягом однієї години в ефірі експерти встигають відповісти на 20-30 питань заданих глядачами.150 годин профспілкового мовлення в телепросторі Волині


Але, головна тема, яка проходить через всі передачі прямо, чи опосередковано це тема профспілки, як захисника, як гаранта трудових прав, як страхової компанії, де застрахована праця найманих працівників.

У вересні цього року на програму в якості експерта була запрошена суддя Луцького міськрайонного суду Людмила Присяжнюк. Скажемо відверто – досі наші судді не були частими гостями телевізійних студій. Але тема «Розгляд трудових конфліктів в судах» не залишила байдужими телеглядачів і питань в прямий ефір було чималенько. Одне засмучує – за останні роки представники профспілок не представляли інтересів членів профспілки в судах. Це навело на роздуми про необхідність навчання профспілкових лідерів процедурі захисту в судах. Такий семінар планується провести найближчим часом в залі судових засідань міськрайонного суду методом ділової гри. Що з того вийде – викладемо в новинних блоках.

150 годин профспілкового мовлення в телепросторі Волині


Директор НМЦ профспілок – Галина Даниленко