Про НМЦП Волинської області

Ми допомагаємо профспілковим лідерам професійно захищати інтереси членів профспілки через інструменти переговорного процесу, протестних акцій, соціального партнерства
Добра і благополуччя бажає Вам колектив навчально-методичного центру профспілок Волинської області, краю двохсот найчистіших в Європі озер і казкових лісів, землі Лесі Українки і Стравінського, а також шляхетних і доброзичливих волинян. Ми працюємо в закладі, який знаходиться в старовинному 9-віковому місті Луцьку, місті насиченому історією, архітектурними пам’ятками, таємничістю і прагненням до вічної молодості.

НАША ІСТОРІЯ
Навчально-методичний центр профспілок Волинської області був заснований як стаціонарні профспілкові курси в лютому 1966 р. зі статусом навчального закладу профспілок. В грудні 1984 р. було здане в експлуатацію нове приміщення навчального центру загальною площею 4 тис. кв. м. Нова навчальна база дала можливість не лише збільшити кількість слухачів, але і перейти на нову якість організації навчального процесу. Навчально-методичний центр Волинської області став базовим навчальним закладом профспілок по впровадженню активних методів навчання.
На сьогодні навчально-методичний центр профспілок – це не лише заклад освіти, але й своєрідний центр інтеграції української економіки, культури, науки в європейські структури, оскільки саме тут проводиться багато міжнародних та міждержавних зустрічей, семінарів, тут часто вирішуються не тільки важливі регіональні,
але й глобальні проблеми. 
Та, в першу чергу, наша установа завжди відкрита для тих, кому трудові колективи довірили свій соціальний, правовий та трудовий захист – для профспілкових активістів. Семінари, тренінги, консультації спеціалістів, розробка методик соціального партнерства – основний профіль нашої діяльності.